Aktorin e njohur të humorit, Visjan Ukcenaj, nuk do ta shohim më në spektaklin “Klanifornia” në “TV Klan”.

Ky sezon i ri televiziv e gjen Visjanin në një tjetër televizion, “Top Channel”. Lart e poshtë po përflitej se aktori do të ishte pjesë e kastit të “Portokallisë”, por nuk është kështu!

Tashmë, Visjani po bëhet pjesë e moderimit dhe do të drejtojë emisionin “Ndryshe” në “Top Albania Radio”, një emision i dedikuar politikës dhe aktualitetit.

“Ndryshe” do të transmetohet çdo të martë në orën 18:00.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *