Moderatorja e njohur Eni Vasili ka kaluar sot një situatë aspak të këndshme me dy vajzat e saj binjake.

Pasi kishin dalë së bashku për të luajtur ato kanë mbetur të bllokuara në ashensor çka i ka frikësuar shumë vogëlushet 3 vjeçare. 

Kjo gjë ka bërë që Eni të indinjohet duke reaguar e revoltuar në rrjetet sociale, ndërsa ka publikuar edhe foto me dy vajzat Nikol dhe Sofi.

“Pasi luajtëm jashtë mbetëm për 30 minuta në ashensorin e papërgjegjshmërive të kompanive shqiptare. Me dy fëmijë të bërë grusht nga frika, ky është shteti që nuk garanton asnjë kontroll dhe asnjë standard jetese normale”, ka shkruar moderatorja.

Kujtojmë se në një intervistë ekskluzive për Living në 2021, Vasili tregonte se kishte patur shumë frikë nga idea për të rritur vajza në këtë vend, por ajo tregoi një episod ku Helena Kadare e kishte inkurajuar./living.al

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *