Harry Styles po ecën me shpejtësi të plotë përpara me të dashurën Taylor Russell pas romancës së tyre të stuhishme verore, thotë një burim ekskluzivisht për Us Weekly.

“Harry është kokë e këmbë për Taylor-in dhe i pëlqen të kalojë sa më shumë kohë me të,” thotë burimi i brendshëm, duke vënë në dukje se “megjithë oraret e tyre të ngjeshur, ata gjejnë kohë për njëri-tjetrin sa më shpesh të jetë e mundur”.

Styles, 29, dhe Russell, gjithashtu 29 vjeç, kanë qenë në një “një numër ngjarjesh në Londër këtë javë”, vazhdon burimi, duke shtuar se muzikanti veçanërisht “e shoqëroi Taylor në një festë fundjavën e kaluar” për shfaqjen e saj, The Effect. në kryeqytetin e Anglisë.

“Edhe pse të dy janë të zënë me karrierën e tyre, ata e mbështesin njëri-tjetrin çdo mundësi që të kenë,” thotë burimi i brendshëm, duke ndarë, “Gjërat janë shumë serioze dhe Harry padyshim sheh një të ardhme me Taylor-in.

Styles u lidh për herë të parë me Russell në qershor pasi u panë duke dalë së bashku nga galeria e artit White Cube në Londër. Në atë kohë, këngëtarja e “Daylight” u fotografua duke mbajtur dorën e Russell-it teksa enden nëpër rrugët e qytetit.

Russell nxiti spekulimet për romancë muajin pasardhës kur ajo ndoqi koncertin e Styles në Vjenë, Austri. Aktorja e Bones and All u pa duke kërcyer në seksionin VIP gjatë koncertit të Styles’ Love on Tour.

Dyshja u panë më vonë duke shëtitur nëpër Vjenë. Kur Styles bëri harkun e tij të fundit për turneun në Reggio Emilia, Itali, më 22 korrik, Russell u zbulua përsëri në turmë nga fansat me sy shqiponjë.

Kur Styles filloi pushimin e tij të turneut pas dy vitesh në rrugë, ai e ktheu vëmendjen drejt marrëdhënies së tij dhe Russell. Fituesja e Grammy-t u pa duke u rehatuar me Russell më 9 gusht, ndërsa mbështeste aktoren gjatë natës së shtypit për shfaqjen e saj The Effect në Teatrin Kombëtar të Londrës.

Më vonë atë muaj, një burim i tha ekskluzivisht Us se “energjitë e Styles dhe Russell funksionojnë shumë mirë së bashku” dhe ata po lulëzonin si çift pas “takimit për disa muaj”.

Ndërsa romanca ishte në fillimet e saj në atë kohë, burimi i brendshëm vuri në dukje se “Harry është gjithmonë duke buzëqeshur kur është me të”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *