Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip”. Tanimë konkurrenca mes banorëve në shtëpinë më të famshme është bërë më e fortë.

Por dy nga personazhet më të komentuar, Romeo, i cili tashmë është shpallur finalist dhe Heidi, po ashtu një nga pretendentet që mund të kapë finalen duket se janë më të qetë.

Teksa ishin duke fjetur në oborr, banorët e tjerë nuk i kanë lënë në qetësi.

Juli: Si e imagjinoni finalen e Big Brother, ja urdhëro!

Françeska: Tullë gjumë finalistët.

Graciano: Dhe fituesi.

Françeska: Finalisti dhe fituesi në gjumë.. dhe kjo tjetra që pretendon fitoren

Graciano: Jemi 10 ditë nga finalja, urdhëro!/doramagazine

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *