Në korrik, Loredana ndau disa foto në Instagram me të dashurin e saj të ri Karim Adeyemi, një futbollist 21-vjeçar i Borussia Dortmund.

Në fillim, Loredana vetëm la të kuptohet për një dashuri të re, duke tërhequr fansat e saj në Instagram me disa foto nga një pushim romantik në Firence. Por pak ditë më vonë patëm një fytyrë: E përqafuar pranë tij, Loredana na tregoi se zemra i rreh për Karim Adejemi. Sipas “Transfermarkt”, sulmuesi aktualisht kap vlerën e 40 milionë eurove si lojtar. Të dy eksploruan Toskanën, Itali, me një skuter.

Ajo që tingëllon kaq romantike nisi mjaft me pengesa, siç zbuloi reperja në një intervistë për “Deutschrap ideal”.

Futbollisti i ka dërguar një mesazh direkt në Instagram. Por ai nuk mundi t’i bënte përshtypje 28-vjeçares: “Nuk u përgjigja. Mendova se isha diçka më e mirë dhe ai ishte shumë i ri, çfarë po mendonte?”

Pak më vonë, kur ishte në një hotel në Dyseldorf, ishte e uritur dhe donte të merrte një qebap. Pikërisht në atë moment 21-vjeçari i shkruan sërish dhe e pyeti “Çfarë po bën?”, ku të dy u takuan për të dalë për qebap. Mirëpo Loredana ia ka bërë të qartë futbollistit se nuk ka qenë takim. Adeyemi i tha shumë, por reperja mezi u përqendrua në bisedë sepse ishte shumë e uritur. “Nuk e kam menduar shumë, ishte në të vërtetë vetëm për qebapin. Pasi u ngopa, kuptova “Dreqin, kam një djalë të mirë që është ulur pranë meje që është qesharak dhe me të cilin shkoj mirë”. /Prive.al

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *