Gjërat që presim me padurim për vjeshtën: Të ulemi pranë një zjarri të hapur, të pimë verë të kuqe dhe të veshim triko, triko dhe më shumë. Është koha e vitit kur kashmiri, bluzat e leshta dhe të gjitha gjërat komode vijnë në vetvete – dhe jo vetëm në garderobat tona, por edhe kur bëhet fjalë për bukurinë.

https://www.instagram.com/p/CxqpNemv1a-/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ba72c67f-caac-4281-ab20-c52f45e07263

Jennifer Lopez po udhëheq rrugën në këtë front. Artisti i saj i thonjve për një kohë të gjatë, Tom Bachik, postoi një fotografi të yllit me një manikyr “moti me triko” në postimin e tij në Instagram këtë javë: Një nuancë e lehtë gri e lyer në thonjtë në formë skuovale. Lopez e kombinoi nuancën e papritur me një xhaketë të thurur dhe bizhuteri diamanti, duke përfshirë unazën e saj mbresëlënëse të fejesës.

Gri mund të jetë një ngjyrë e ndërlikuar për t’u tërhequr, por siç vërteton Lopez, kur bëhet siç duhet, duket super elegant. Bachik përdori manikyrin e thonjve të Aprés Nail në Sweater Weather për të krijuar pamjen dhe siguroi një përfundim të përkryer me shkëlqim (çelësi për të funksionuar hijen) duke shtuar një shtresë të sipërme të pastër.

https://www.instagram.com/p/CxtN8Zlv0KF/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f0528abf-a681-48b3-b36a-6930d83a7dfc

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *